X

Intra in cont sau Creaza un cont nou

Client nou

Inregistrand un cont nou, vei putea comanda mai rapid, sa salvezi mai mult adrese de livrare, sa salvezi date despre comenzi si multe altele.

Client inregistrat

Intra in contul tau folosind campurile de mai jos.

* Campuri obligatorii

afiliat
Laptop DELL, CHROMEBOOK 11-3189 2-in-1, Intel Celeron N3060, 1.6 GHz, HDD: 64 GB, RAM: 4 GB, video: Intel HD Graphics, 11.6" HD Touch LCD

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 59
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>
  1. Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 1m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-1M)

    Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 1m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-1M)

    4 RON
    COD:
    CFO-STSC-OM2-1M
    Producatori:
    GEMBIRD
    Garantie:
    0
  2. 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all (DEM-311GT)

    1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all (DEM-311GT)

    284 RON
    COD:
    DEM-311GT
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  3. WiFi repeater, 300 Mbps, white, Gembird (WNP-RP-002-W) - Lichidare stoc

    WiFi repeater, 300 Mbps, white, Gembird (WNP-RP-002-W) - Lichidare stoc

    101 RON
    COD:
    WNP-RP-002-W
    Producatori:
    GEMBIRD
    Garantie:
    6
  4. ASUS RT-N12E

    ASUS RT-N12E

    168 RON
    COD:
    RT-N12E
    Producatori:
    ASUS
    Garantie:
    36
  5. PoE Switch  5 Porturi 10/100M (4 porturi PoE), carcasa metal TENDA (TEF1105P)

    PoE Switch 5 Porturi 10/100M (4 porturi PoE), carcasa metal TENDA (TEF1105P)

    178 RON
    COD:
    TEF1105P
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  6. Router 4G LTE Advanced Mobile Dual Band WiFi 300Mbps, SIM card slot, 2550mAH , micro SD card slot, TP-LINK (M7350)

    Router 4G LTE Advanced Mobile Dual Band WiFi 300Mbps, SIM card slot, 2550mAH , micro SD card slot, TP-LINK (M7350)

    508 RON
    COD:
    M7350
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  7. Router Wireless-N Broadband  2T2R  (FH302D)

    Router Wireless-N Broadband 2T2R (FH302D)

    119 RON
    COD:
    FH302D
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  8. Antena Directionala INT/EXT 2.4GHz 9dBi TP-LINK TL-ANT2409A

    Antena Directionala INT/EXT 2.4GHz 9dBi TP-LINK TL-ANT2409A

    136 RON
    COD:
    TL-ANT2409A
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  9. Cablu UTP Patch cord cat. 5E, conectori 2x 8P8C, lungime cablu: 0.5m, bulk, Rosu, GEMBIRD (PP12-0.5M/R)

    Cablu UTP Patch cord cat. 5E, conectori 2x 8P8C, lungime cablu: 0.5m, bulk, Rosu, GEMBIRD (PP12-0.5M/R)

    4 RON
    COD:
    PP12-0.5M/R
    Producatori:
    GEMBIRD
    Garantie:
    0
  10. Switch Smart 28-port-uri PoE Gigabit + 4 SFP Ports PoE (Power Over Ethernet) , D-Link (DGS-1210-28P)

    Switch Smart 28-port-uri PoE Gigabit + 4 SFP Ports PoE (Power Over Ethernet) , D-Link (DGS-1210-28P)

    1.367 RON
    COD:
    DGS-1210-28P
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    999
  11. TP-LINK TL-WDN3200

    TP-LINK TL-WDN3200

    82 RON
    COD:
    TL-WDN3200
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  12. Switch 8 Porturi PoE (Power Over Ethernet) 10/100Mbps (4 porturi PoE). Gigabit, carcasa metal, TP-LINK TL-SG1008P

    Switch 8 Porturi PoE (Power Over Ethernet) 10/100Mbps (4 porturi PoE). Gigabit, carcasa metal, TP-LINK TL-SG1008P

    335 RON
    COD:
    TL-SG1008P
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 59
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>

pcMADD face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea specificatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine mici inadvertente: imaginile au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Ce sunt echipamentele Refurbished?
Echipamentele Refurbished sunt produse care au fost inapoiate producatorului din diverse motive. Aceste produse sunt retestate in fabrica sau intr-un service autorizat pentru ca producatorul sa fie sigur ca acestea functioneaza la parametrii optimi. Orice componenta defecta sau care prezinta anomalii de functionare va fi schimbata pentru ca produsul sa poata functiona la specificatiile initiale. Legile care reglementeaza comercializarea si consumul de produse electronice interzic producatorilor sa vanda aceste obiecte ca echipamente electronice noi din momentul in care sigiliul initial de fabricatie a fost rupt. Astfel, aceste echipamente sunt comercializate ca Refurbished, adesea beneficiind si de reduceri consistente.

Simulator rate

Simulatorul de rate va ajuta sa calculati rata lunar estimativa in functie de valoarea produsului ales. La Valoare Produs introduceti suma in euro (fara TVA), apoi apasati butonul "Calculati". Rata lunara obtinuta este pe o perioada de 3 ani, cu o dobanda de 10.9% pe an.

Rata lunara obtinuta cu Simulatorul de Rate are caracter informativ si poate sa difere in functie de valoarea produsului si in functie de perioada creditarii.
Compara produsele

You have no items to compare.