X

Intra in cont sau Creaza un cont nou

Client nou

Inregistrand un cont nou, vei putea comanda mai rapid, sa salvezi mai mult adrese de livrare, sa salvezi date despre comenzi si multe altele.

Client inregistrat

Intra in contul tau folosind campurile de mai jos.

* Campuri obligatorii

afiliat

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 41
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>
  1. Cablu UTP Patch cord cat. 5E, conectori 2x 8P8C, lungime cablu: 5m, bulk, Alb, GEMBIRD (PP12-5M)

    Cablu UTP Patch cord cat. 5E, conectori 2x 8P8C, lungime cablu: 5m, bulk, Alb, GEMBIRD (PP12-5M)

    12 RON
    COD:
    PP12-5M
    Producatori:
    GEMBIRD
    Garantie:
    0
  2. ROUTER WIRELESS  PORTABIL, 4G  modem incorporat, TP-LINK (M7300)

    ROUTER WIRELESS PORTABIL, 4G modem incorporat, TP-LINK (M7300)

    397 RON
    COD:
    M7300
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  3. Switch 16 porturi 10/100/1000 TP-LINK TL-SG1016D, carcasa metalica, desktop/rack

    Switch 16 porturi 10/100/1000 TP-LINK TL-SG1016D, carcasa metalica, desktop/rack

    293 RON
    COD:
    TL-SG1016D
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  4. Router AC1900 Dual Band Wireless Gigabit, 1x USB3.0,1x USB2.0, TP-LINK (Archer C9)

    Router AC1900 Dual Band Wireless Gigabit, 1x USB3.0,1x USB2.0, TP-LINK (Archer C9)

    494 RON
    COD:
    Archer C9
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  5. TENDA TEF1105P-4-63W

    TENDA TEF1105P-4-63W

    270 RON
    COD:
    TEF1105P-4-63W
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  6. Switch Smart 24-port-uri Gigabit, plus 2 sloturi Combo Gigabit/SFP, 11inch 1U rack-mountable, D-LINK (DGS-1100-26)

    Switch Smart 24-port-uri Gigabit, plus 2 sloturi Combo Gigabit/SFP, 11inch 1U rack-mountable, D-LINK (DGS-1100-26)

    615 RON
    COD:
    DGS-1100-26
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    999
  7. Range extender wireless AC1200Mbps, 2 antene externe, design compact, Tenda "A18"

    Range extender wireless AC1200Mbps, 2 antene externe, design compact, Tenda "A18"

    253 RON
    COD:
    A18
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  8. Router Wireless N 300Mbps, 3x LAN 10/100Mbps, 1x WAN 10/100Mbps, 3 antene fixe 5dBi, TENDA F303

    Router Wireless N 300Mbps, 3x LAN 10/100Mbps, 1x WAN 10/100Mbps, 3 antene fixe 5dBi, TENDA F303

    68 RON
    COD:
    F303
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  9. TENDA I12

    TENDA I12

    212 RON
    COD:
    I12
    Producatori:
    TENDA
    Garantie:
    24
  10. Switch unmanaged 16 port-uri Gigabit, 11inch 1U desktop, D-LINK (DGS-1016D)

    Switch unmanaged 16 port-uri Gigabit, 11inch 1U desktop, D-LINK (DGS-1016D)

    349 RON
    COD:
    DGS-1016D
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    999
  11. Adaptor wireless USB3.0 AC1200 dual-band, D-LINK '(DWA-182)

    Adaptor wireless USB3.0 AC1200 dual-band, D-LINK '(DWA-182)

    183 RON
    COD:
    DWA-182
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  12. Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 5m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-5M)

    Cablu Fibra Optica, conectori ST-SC, lungime cablu: 5m, duplex multimode, bulk, Portocaliu-negru-gri, GEMBIRD (CFO-STSC-OM2-5M)

    4 RON
    COD:
    CFO-STSC-OM2-5M
    Producatori:
    GEMBIRD
    Garantie:
    0

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 41
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>

pcMADD face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea specificatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine mici inadvertente: imaginile au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Ce sunt echipamentele Refurbished?
Echipamentele Refurbished sunt produse care au fost inapoiate producatorului din diverse motive. Aceste produse sunt retestate in fabrica sau intr-un service autorizat pentru ca producatorul sa fie sigur ca acestea functioneaza la parametrii optimi. Orice componenta defecta sau care prezinta anomalii de functionare va fi schimbata pentru ca produsul sa poata functiona la specificatiile initiale. Legile care reglementeaza comercializarea si consumul de produse electronice interzic producatorilor sa vanda aceste obiecte ca echipamente electronice noi din momentul in care sigiliul initial de fabricatie a fost rupt. Astfel, aceste echipamente sunt comercializate ca Refurbished, adesea beneficiind si de reduceri consistente.

Simulator rate

Simulatorul de rate va ajuta sa calculati rata lunar estimativa in functie de valoarea produsului ales. La Valoare Produs introduceti suma in euro (fara TVA), apoi apasati butonul "Calculati". Rata lunara obtinuta este pe o perioada de 3 ani, cu o dobanda de 10.9% pe an.

Rata lunara obtinuta cu Simulatorul de Rate are caracter informativ si poate sa difere in functie de valoarea produsului si in functie de perioada creditarii.
Compara produsele

You have no items to compare.

.