X

Intra in cont sau Creaza un cont nou

Client nou

Inregistrand un cont nou, vei putea comanda mai rapid, sa salvezi mai mult adrese de livrare, sa salvezi date despre comenzi si multe altele.

Client inregistrat

Intra in contul tau folosind campurile de mai jos.

* Campuri obligatorii

afiliat
Apple MacBook Air 13" Mid-2013, A1466, Intel Core i7-4650U, 1.70 GHz, 128 gb SSD, RAM: 4 GB, Intel HD Graphics 5000

Parteneri m@dd

La comenzile online ai asigurarea coletului gratuita.

Din luna IULIE 2012 Madd Electronics adauga 2 noi branduri de renume in portofoliul de produse comercializate: LAICA & LEGO . la aceste produse veti gasi stoc permanent si aceleasi preturi bune cu care v-am obisnuit pentru restul gamelor.

Lista  Tabel 

Pagina 2 din 21
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>
  1. Placa de retea Wireless PCI-E 300Mbps 2T2R TP-LINK TL-WN881ND, 2 antene detasabile

    Placa de retea Wireless PCI-E 300Mbps 2T2R TP-LINK TL-WN881ND, 2 antene detasabile

    89 RON
    COD:
    TL-WN881ND
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  2. AP wireless AC1750Mbps. montare pe tavan, TP-LINK "CAP1750" (include timbru verde 1 leu)

    AP wireless AC1750Mbps. montare pe tavan, TP-LINK "CAP1750" (include timbru verde 1 leu)

    592 RON
    COD:
    CAP1750
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    60
  3. Wi-Fi SMART PLUG TP-LINK "HS100"

    Wi-Fi SMART PLUG TP-LINK "HS100"

    149 RON
    COD:
    HS100
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24 luni
  4. Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM

    Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM

    103 RON
    COD:
    TL-SM311LM
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  5. CABLU UTP Patch cord cat. 5E,  20m, TP-Link (TL-EC530EM)  albastru

    CABLU UTP Patch cord cat. 5E, 20m, TP-Link (TL-EC530EM) albastru

    120 RON
    COD:
    TL-EC530EM
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    0
  6. Switch Gigabit 10/100/1000 Mbps Smart 8 porturi POE + 2 porturi SFP TP-LINK TL-SG2210P

    Switch Gigabit 10/100/1000 Mbps Smart 8 porturi POE + 2 porturi SFP TP-LINK TL-SG2210P

    509 RON
    COD:
    TL-SG2210P
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  7. RANGE EXTENDER wireless AC1900, TP-Link "RE500" (include timbru verde 1 leu)

    RANGE EXTENDER wireless AC1900, TP-Link "RE500" (include timbru verde 1 leu)

    377 RON
    COD:
    RE500
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  8. TP-LINK OC200

    TP-LINK OC200

    388 RON
    COD:
    OC200
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  9. RANGE EXTENDER Wireless N 300Mbps, design compact, TP-LINK TL-WA850RE

    RANGE EXTENDER Wireless N 300Mbps, design compact, TP-LINK TL-WA850RE

    111 RON
    COD:
    TL-WA850RE
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  10. Switch 16 porturi 10/100/1000 TP-LINK TL-SG1016, carcasa metalica, rack 19" 1U

    Switch 16 porturi 10/100/1000 TP-LINK TL-SG1016, carcasa metalica, rack 19" 1U

    307 RON
    COD:
    TL-SG1016
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  11. Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A

    Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A

    246 RON
    COD:
    TL-SM321A
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24
  12. Router 4 Port-uri Wireless 300Mb/s TP-LINK TL-WR940N, 3 antene fixe

    Router 4 Port-uri Wireless 300Mb/s TP-LINK TL-WR940N, 3 antene fixe

    144 RON
    COD:
    TL-WR940N
    Producatori:
    TP-LINK
    Garantie:
    24

Lista  Tabel 

Pagina 2 din 21
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>

pcMADD face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea specificatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine mici inadvertente: imaginile au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Ce sunt echipamentele Refurbished?
Echipamentele Refurbished sunt produse care au fost inapoiate producatorului din diverse motive. Aceste produse sunt retestate in fabrica sau intr-un service autorizat pentru ca producatorul sa fie sigur ca acestea functioneaza la parametrii optimi. Orice componenta defecta sau care prezinta anomalii de functionare va fi schimbata pentru ca produsul sa poata functiona la specificatiile initiale. Legile care reglementeaza comercializarea si consumul de produse electronice interzic producatorilor sa vanda aceste obiecte ca echipamente electronice noi din momentul in care sigiliul initial de fabricatie a fost rupt. Astfel, aceste echipamente sunt comercializate ca Refurbished, adesea beneficiind si de reduceri consistente.

Simulator rate

Simulatorul de rate va ajuta sa calculati rata lunar estimativa in functie de valoarea produsului ales. La Valoare Produs introduceti suma in euro (fara TVA), apoi apasati butonul "Calculati". Rata lunara obtinuta este pe o perioada de 3 ani, cu o dobanda de 10.9% pe an.

Rata lunara obtinuta cu Simulatorul de Rate are caracter informativ si poate sa difere in functie de valoarea produsului si in functie de perioada creditarii.
Compara produsele

You have no items to compare.