X

Intra in cont sau Creaza un cont nou

Client nou

Inregistrand un cont nou, vei putea comanda mai rapid, sa salvezi mai mult adrese de livrare, sa salvezi date despre comenzi si multe altele.

Client inregistrat

Intra in contul tau folosind campurile de mai jos.

* Campuri obligatorii

afiliat
Laptop LENOVO YOGA, Intel Core i3-6100U, 2.30 GHz, HDD: 128 GB, RAM: 4 GB, video: Intel HD Graphics 520, webcam

Parteneri m@dd

La comenzile online ai asigurarea coletului gratuita.

Din luna IULIE 2012 Madd Electronics adauga 2 noi branduri de renume in portofoliul de produse comercializate: LAICA & LEGO . la aceste produse veti gasi stoc permanent si aceleasi preturi bune cu care v-am obisnuit pentru restul gamelor.

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 14
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>
  1. BELKIN F3U154BT4.8M

    BELKIN F3U154BT4.8M

    94 RON
    COD:
    F3U154BT4.8M
    Producatori:
    BELKIN
    Garantie:
    0
  2. Camera IP wireless,  VGA, Day and Night, Indoor, D-Link (DCS-942L)

    Camera IP wireless, VGA, Day and Night, Indoor, D-Link (DCS-942L)

    461 RON
    COD:
    DCS-942L
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  3. Switch unmanaged  5 port-uri 10/100M, carcasa metalica, D-LINK (DES-105)

    Switch unmanaged 5 port-uri 10/100M, carcasa metalica, D-LINK (DES-105)

    94 RON
    COD:
    DES-105
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    60
  4. Toner Original pentru Xerox Negru, compatibil Phaser 3250, 3500pag (106R01373)

    Toner Original pentru Xerox Negru, compatibil Phaser 3250, 3500pag (106R01373)

    542 RON
    COD:
    106R01373
    Producatori:
    XEROX
    Garantie:
    12
  5. AP wireless interior AC1200, Dual-Band, PoE, D-Link (DAP-2660)

    AP wireless interior AC1200, Dual-Band, PoE, D-Link (DAP-2660)

    485 RON
    COD:
    DAP-2660
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    999
  6. Router wireless portabil 3G modem incorporat D-Link "DWR-720" (include timbru verde 0.5 lei)

    Router wireless portabil 3G modem incorporat D-Link "DWR-720" (include timbru verde 0.5 lei)

    254 RON
    COD:
    DWR-720
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  7. Toner Original Xerox Magenta, 006R01519, pentru WorkCentre 75xx/78xx, 15K, "006R01519"

    Toner Original Xerox Magenta, 006R01519, pentru WorkCentre 75xx/78xx, 15K, "006R01519"

    673 RON
    COD:
    006R01519
    Producatori:
    XEROX
    Garantie:
    12
  8. 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC)

    10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC)

    432 RON
    COD:
    DMC-300SC
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  9. D-LINK DAP-2610

    D-LINK DAP-2610

    413 RON
    COD:
    DAP-2610
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    60
  10. Camera IP Vigilance Full HD Outdoor PoE Mini Dome Camera, D-Link "DCS-4802E"

    Camera IP Vigilance Full HD Outdoor PoE Mini Dome Camera, D-Link "DCS-4802E"

    986 RON
    COD:
    DCS-4802E
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  11. Switch L2 cu management 8 port-uri Gigabit, 2 sloturii Combo Gigabit/SFP, D-LINK "DGS-3000-10TC"

    Switch L2 cu management 8 port-uri Gigabit, 2 sloturii Combo Gigabit/SFP, D-LINK "DGS-3000-10TC"

    1.325 RON
    COD:
    DGS-3000-10TC
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    24
  12. Switch 16 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports (DGS-1210-20)

    Switch 16 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports (DGS-1210-20)

    597 RON
    COD:
    DGS-1210-20
    Producatori:
    D-LINK
    Garantie:
    999

Lista  Tabel 

Pagina 1 din 14
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. >>

pcMADD face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea specificatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine mici inadvertente: imaginile au caracter informativ si pot contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Ce sunt echipamentele Refurbished?
Echipamentele Refurbished sunt produse care au fost inapoiate producatorului din diverse motive. Aceste produse sunt retestate in fabrica sau intr-un service autorizat pentru ca producatorul sa fie sigur ca acestea functioneaza la parametrii optimi. Orice componenta defecta sau care prezinta anomalii de functionare va fi schimbata pentru ca produsul sa poata functiona la specificatiile initiale. Legile care reglementeaza comercializarea si consumul de produse electronice interzic producatorilor sa vanda aceste obiecte ca echipamente electronice noi din momentul in care sigiliul initial de fabricatie a fost rupt. Astfel, aceste echipamente sunt comercializate ca Refurbished, adesea beneficiind si de reduceri consistente.

Simulator rate

Simulatorul de rate va ajuta sa calculati rata lunar estimativa in functie de valoarea produsului ales. La Valoare Produs introduceti suma in euro (fara TVA), apoi apasati butonul "Calculati". Rata lunara obtinuta este pe o perioada de 3 ani, cu o dobanda de 10.9% pe an.

Rata lunara obtinuta cu Simulatorul de Rate are caracter informativ si poate sa difere in functie de valoarea produsului si in functie de perioada creditarii.
Compara produsele

You have no items to compare.

.