X

Intra in cont sau Creaza un cont nou

Client nou

Inregistrand un cont nou, vei putea comanda mai rapid, sa salvezi mai mult adrese de livrare, sa salvezi date despre comenzi si multe altele.

Client inregistrat

Intra in contul tau folosind campurile de mai jos.

* Campuri obligatorii

afiliat
Imprimanta Zebra termica GK420D

Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM

Puteti castiga 1 punct pentru evaluarea unui produs si/ sau scrierea unei recenzii pentru acesta.

103 RON

Prezentare


  • Suportă Full-Duplex

  • Plug-and-Play

  • Indicatoare LED pentru afişarea stării modulului pentru fibră

  • Suportă PLug-and-Play cu switch-urile power on

  • Alimentare: alimentare internă de la switch

  • Switch-uri compatibile: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 şi viitoarele switch-uri gigabit


 


http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&model=TL-SM311LM



Tip Conexiune: Wired
Tip Dispozitiv: Accesorii
Rata de Transfer: 1.25Gbps
Standarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare: 3.3V
Acoperire: 550m
Aplicatie: Interior/Exterior
Frecventa: 850nm
Conector: LC
Altele: tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode
Cod: TL-SM311LM

Garantie: 24 luni

In stoc la partenerii m@dd

Mai multe poze

  • Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM
  • Ai gasit mai ieftin? Anunta-ne!
  • Negociaza pretul!

Negocieaza pretul

x

Campurile marcate cu asterisc (*) sunt obligatorii

  • Reload captcha

Detalii

  • Suportă Full-Duplex
  • Plug-and-Play
  • Indicatoare LED pentru afişarea stării modulului pentru fibră
  • Suportă PLug-and-Play cu switch-urile power on
  • Alimentare: alimentare internă de la switch
  • Switch-uri compatibile: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 şi viitoarele switch-uri gigabit

 

http://www.tp-link.com/en/products/details/?categoryid=&model=TL-SM311LM



Tip Conexiune: Wired
Tip Dispozitiv: Accesorii
Rata de Transfer: 1.25Gbps
Standarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Alimentare: 3.3V
Acoperire: 550m
Aplicatie: Interior/Exterior
Frecventa: 850nm
Conector: LC
Altele: tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode
Cod: TL-SM311LM

Garantie: 24 luni

Specificatii tehnice

COD:
TL-SM311LM
Producatori:
TP-LINK
Garantie:
24
Compara produsele

You have no items to compare.

pcmadd, refurbished
Madd Electronics este partener MAR Microsoft, astfel gasiti la noi calculatoare reconditionate cu licenta Windows, Office sau Server la preturi incredibile. La cerere, cu fiecare calculator sau laptop veti primi licenta Windows preinstalat, optional Office. Toate produsele ce se gasesc pe acest site sunt pe stoc, fie ele noi sau second hand sh | refurbished | reconditionat, acest magazin este unul real. La noi gasiti cele mai ieftine calculatoare reconditionate cu licenta Microsoft, monitoare,imprimante, servere,consumabile, accesorii, laptop